ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Βόλεϊ εφήβων Άρη: Πρώτος αντίπαλος ο Πήγασος!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2021/07/efivoi-volei-Ari.jpg?fit=960%2C540&ssl=1)
Η ομάδα Βόλεϊ Εφήβων του Άρη ρίχνεται σήμερα (07/07) στη «μάχη» του φάιναλ φορ Κ21 της Ε.ΠΕ.Σ.Θ., με στόχο την πρόκριση στην τελική φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος και τον τίτλο του πρωταθλητή Θεσσαλονίκης.
Στο φάιναλ φορ παίρνουν μέρος ο Άρης, ο Πήγασος Πολίχνης, η Χ.Α.Ν.Θ. Και η Α.Ε.Ν. Πανοράματος. Την πρόκριση στην τελική φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος θα πάρουν οι πρώτες τρεις ομάδες.
Ο Άρης ξεκινά τις υποχρεώσεις του σήμερα Τετάρτη στις 17:00 κόντρα στον Πήγασο Πολίχνης. Οι αγώνες θα γίνουν στο κλειστό της Μίκρας.