ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Βόλεϊ Γυναικών: Στη Σαντορίνη δοκιμάζεται ο Άρης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/01/volley-gynaikes-001021667.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Απέναντι στον ΑΟ Θήρας οι «κιτρινόμαυρες».
Η ομάδα Βόλεϊ Γυναικών του ΑΡΗ ολοκλήρωσε την προετοιμασία της και ταξιδεύει για τη Σαντορίνη, όπου θα αντιμετωπίσει αύριο (Σάββατο 24/02) τη Θήρα στις 19:00, στο Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής της Volley League Women.
Οι «κιτρινόμαυρες» θα αντιμετωπίσουν τη Θήρα η οποία βρίσκεται στην τέταρτη θέση του βαθμολογικού πίνακα (39 βαθμοί) και θα διεκδικήσουν ό,τι τους αναλογεί.
Ο Α.Σ. ΑΡΗΣ εύχεται καλή επιτυχία στην ομάδα μας.