ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Βόλεϊ Ανδρών: Για μια απαραίτητη νίκη απέναντι στον Ήφαιστο Φλώρινας
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/11/aris_volley_andres-0912.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Η ανακοίνωση του Ερασιτέχνη ενόψει της αυριανής αναμέτρησης.
Η ομάδα Βόλεϊ Ανδρών του ΑΡΗ ολοκλήρωσε την προετοιμασία της και υποδέχεται αύριο (Σάββατο, 09/12) τον Ήφαιστο Φλώρινας στη Μίκρα, στις 18:00, στο πλαίσιο της έκτης αγωνιστικής την Pre League.
Η ομάδα μας μετράει τρεις νίκες και δυο ήττες μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα και ο ΑΣ ΑΡΗΣ καλεί τον κόσμο να στηρίξει την προσπάθεια των παικτών σε έναν σημαντικό αγώνα.
Καλή επιτυχία στην ομάδα μας.