Μπάσκετ
Ατομικό και πάλι ο Μποχωρίδης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/04/slider-new3-107.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
Ατομικό πρόγραμμα ακολούθησε και πάλι ο Λευτέρης Μποχωρίδης
Αναλυτικά η ενημέρωση της κιτρινόμαυρης ΚΑΕ:
«Με μια μεσημεριανή προπόνηση ο ΑΡΗΣ συνέχισε σήμερα (23/04) την προετοιμασία του για την εντός έδρας αναμέτρηση με το Ρέθυμνο, στο πλαίσιο της 26ης και τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής περιόδου της Betshop Basket League.
Ο Λευτέρης Μποχωρίδης ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα, εξαιτίας των ενοχλήσεων στο πέλμα του αριστερού του ποδιού. Μόνος του γυμνάστηκε και ο Στράτος Βουλγαρόπουλος, ενώ δεν συμμετείχε στο πρόγραμμα ο Γιώργος Αγγέλου (προέρχεται από λοιμώδη μονοπυρήνωση).
Η προετοιμασία θα συνεχιστεί αύριο (24/04) με μια μεσημεριανή προπόνηση».