Ερασιτέχνης
Από τις ΗΠΑ με αγάπη!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2022/06/will_0.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Είναι γνωστό ότι η αγάπη για τον Άρη δεν έχει σύνορα. Αυτό απέδειξε σήμερα Πέμπτη (23/06) ένας φίλος που ήρθε από την άλλη άκρη του πλανήτη και πλέον αποτελεί μέλος του Ερασιτέχνη.
Ο λόγος για τον Will. Από τη Φλόριντα των ΗΠΑ, ο Αμερικανός φίλος μας ανήκει πλέον στην οικογένεια του Α.Σ. Άρης, αφού πραγματοποίησε την εγγραφή του στον σύλλογο.
Ο Will έστειλε και το μήνυμά του στον κόσμο του Άρη, δείχνοντας την τεράστια εκτίμηση που τρέφει για τον σύλλογο και τους φιλάθλους του. Δείτε τι είπε, στο παρακάτω βίντεο.