Ερασιτέχνης
Απέναντι στην ΑΕ Πυλαίας για την νίκη ο Άρης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/02/women-basketball-1009.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Η ομάδα μπάσκετ γυναικών του Άρη υποδέχεται σήμερα την ΑΕ Πυλαίας, στις 13:00, στο “Nick Galis Hall”, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2.
Οι «κιτρινόμαυρες» θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες και ο ΑΣ Άρης έχει κάνει κάλεσμα στον κόσμο να στηρίξει την προσπάθεια των αθλητριών και να δώσει δυναμικό “παρών” σε έναν κρίσιμο βαθμολογικά αγώνα.