Ποδόσφαιρο

Το πρόγραμμα της Football League

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση. Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές με τις αναμετρήσεις της φετινής Φούτμπολ Λιγκ.

  –  1η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 2 Καραϊσκάκης
3 Εργοτέλης 18 Καλλιθέα
4 Αχαρναϊκός 17 Απόλλων Λάρισας
5 Παναχαϊκή 16 Τρίκαλα
6 Βέροια 15 Απόλλων Πόντου
7 Άρης 14 Αιγινιακός
8 Σπάρτη 13 Παναιγιάλειος
9 Δόξα Δράμας 12 Αν. Καρδίτσας
10 Πανσερραϊκός 11 ΟΦΗ
  –  2η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
3 Εργοτέλης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
2 Καραϊσκάκης 4 Αχαρναϊκός
18 Καλλιθέα 5 Παναχαϊκή
17 Απόλλων Λάρισας 6 Βέροια
16 Τρίκαλα 7 Άρης
15 Απόλλων Πόντου 8 Σπάρτη
14 Αιγινιακός 9 Δόξα Δράμας
13 Παναιγιάλειος 10 Πανσερραϊκός
12 Αν. Καρδίτσας 11 ΟΦΗ
  –  3η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 4 Αχαρναϊκός
5 Παναχαϊκή 3 Εργοτέλης
6 Βέροια 2 Καραϊσκάκης
7 Άρης 18 Καλλιθέα
8 Σπάρτη 17 Απόλλων Λάρισας
9 Δόξα Δράμας 16 Τρίκαλα
10 Πανσερραϊκός 15 Απόλλων Πόντου
11 ΟΦΗ 14 Αιγινιακός
12 Αν. Καρδίτσας 13 Παναιγιάλειος
  –  4η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
5 Παναχαϊκή 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
4 Αχαρναϊκός 6 Βέροια
3 Εργοτέλης 7 Άρης
2 Καραϊσκάκης 8 Σπάρτη
18 Καλλιθέα 9 Δόξα Δράμας
17 Απόλλων Λάρισας 10 Πανσερραϊκός
16 Τρίκαλα 11 ΟΦΗ
15 Απόλλων Πόντου 12 Αν. Καρδίτσας
14 Αιγινιακός 13 Παναιγιάλειος
  –  5η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 6 Βέροια
7 Άρης 5 Παναχαϊκή
8 Σπάρτη 4 Αχαρναϊκός
9 Δόξα Δράμας 3 Εργοτέλης
10 Πανσερραϊκός 2 Καραϊσκάκης
11 ΟΦΗ 18 Καλλιθέα
12 Αν. Καρδίτσας 17 Απόλλων Λάρισας
13 Παναιγιάλειος 16 Τρίκαλα
14 Αιγινιακός 15 Απόλλων Πόντου
  –  6η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
7 Άρης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
6 Βέροια 8 Σπάρτη
5 Παναχαϊκή 9 Δόξα Δράμας
4 Αχαρναϊκός 10 Πανσερραϊκός
3 Εργοτέλης 11 ΟΦΗ
2 Καραϊσκάκης 12 Αν. Καρδίτσας
18 Καλλιθέα 13 Παναιγιάλειος
17 Απόλλων Λάρισας 14 Αιγινιακός
16 Τρίκαλα 15 Απόλλων Πόντου
  –  7η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 8 Σπάρτη
9 Δόξα Δράμας 7 Άρης
10 Πανσερραϊκός 6 Βέροια
11 ΟΦΗ 5 Παναχαϊκή
12 Αν. Καρδίτσας 4 Αχαρναϊκός
13 Παναιγιάλειος 3 Εργοτέλης
14 Αιγινιακός 2 Καραϊσκάκης
15 Απόλλων Πόντου 18 Καλλιθέα
16 Τρίκαλα 17 Απόλλων Λάρισας
  –  8η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
9 Δόξα Δράμας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
8 Σπάρτη 10 Πανσερραϊκός
7 Άρης 11 ΟΦΗ
6 Βέροια 12 Αν. Καρδίτσας
5 Παναχαϊκή 13 Παναιγιάλειος
4 Αχαρναϊκός 14 Αιγινιακός
3 Εργοτέλης 15 Απόλλων Πόντου
2 Καραϊσκάκης 16 Τρίκαλα
18 Καλλιθέα 17 Απόλλων Λάρισας
  –  9η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 10 Πανσερραϊκός
11 ΟΦΗ 9 Δόξα Δράμας
12 Αν. Καρδίτσας 8 Σπάρτη
13 Παναιγιάλειος 7 Άρης
14 Αιγινιακός 6 Βέροια
15 Απόλλων Πόντου 5 Παναχαϊκή
16 Τρίκαλα 4 Αχαρναϊκός
17 Απόλλων Λάρισας 3 Εργοτέλης
18 Καλλιθέα 2 Καραϊσκάκης
  –  10η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
11 ΟΦΗ 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
10 Πανσερραϊκός 12 Αν. Καρδίτσας
9 Δόξα Δράμας 13 Παναιγιάλειος
8 Σπάρτη 14 Αιγινιακός
7 Άρης 15 Απόλλων Πόντου
6 Βέροια 16 Τρίκαλα
5 Παναχαϊκή 17 Απόλλων Λάρισας
4 Αχαρναϊκός 18 Καλλιθέα
2 Καραϊσκάκης 3 Εργοτέλης
  –  11η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 12 Αν. Καρδίτσας
13 Παναιγιάλειος 11 ΟΦΗ
14 Αιγινιακός 10 Πανσερραϊκός
15 Απόλλων Πόντου 9 Δόξα Δράμας
16 Τρίκαλα 8 Σπάρτη
17 Απόλλων Λάρισας 7 Άρης
18 Καλλιθέα 6 Βέροια
2 Καραϊσκάκης 5 Παναχαϊκή
3 Εργοτέλης 4 Αχαρναϊκός
  –  12η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
13 Παναιγιάλειος 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
12 Αν. Καρδίτσας 14 Αιγινιακός
11 ΟΦΗ 15 Απόλλων Πόντου
10 Πανσερραϊκός 16 Τρίκαλα
9 Δόξα Δράμας 17 Απόλλων Λάρισας
8 Σπάρτη 18 Καλλιθέα
7 Άρης 2 Καραϊσκάκης
6 Βέροια 3 Εργοτέλης
4 Αχαρναϊκός 5 Παναχαϊκή
  –  13η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 14 Αιγινιακός
15 Απόλλων Πόντου 13 Παναιγιάλειος
16 Τρίκαλα 12 Αν. Καρδίτσας
17 Απόλλων Λάρισας 11 ΟΦΗ
18 Καλλιθέα 10 Πανσερραϊκός
2 Καραϊσκάκης 9 Δόξα Δράμας
3 Εργοτέλης 8 Σπάρτη
4 Αχαρναϊκός 7 Άρης
5 Παναχαϊκή 6 Βέροια
  –  14η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
15 Απόλλων Πόντου 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
14 Αιγινιακός 16 Τρίκαλα
13 Παναιγιάλειος 17 Απόλλων Λάρισας
12 Αν. Καρδίτσας 18 Καλλιθέα
11 ΟΦΗ 2 Καραϊσκάκης
10 Πανσερραϊκός 3 Εργοτέλης
9 Δόξα Δράμας 4 Αχαρναϊκός
8 Σπάρτη 5 Παναχαϊκή
6 Βέροια 7 Άρης
  –  15η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 16 Τρίκαλα
17 Απόλλων Λάρισας 15 Απόλλων Πόντου
18 Καλλιθέα 14 Αιγινιακός
2 Καραϊσκάκης 13 Παναιγιάλειος
3 Εργοτέλης 12 Αν. Καρδίτσας
4 Αχαρναϊκός 11 ΟΦΗ
5 Παναχαϊκή 10 Πανσερραϊκός
6 Βέροια 9 Δόξα Δράμας
7 Άρης 8 Σπάρτη
  –  16η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
17 Απόλλων Λάρισας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
16 Τρίκαλα 18 Καλλιθέα
15 Απόλλων Πόντου 2 Καραϊσκάκης
14 Αιγινιακός 3 Εργοτέλης
13 Παναιγιάλειος 4 Αχαρναϊκός
12 Αν. Καρδίτσας 5 Παναχαϊκή
11 ΟΦΗ 6 Βέροια
10 Πανσερραϊκός 7 Άρης
8 Σπάρτη 9 Δόξα Δράμας
  –  17η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 18 Καλλιθέα
2 Καραϊσκάκης 17 Απόλλων Λάρισας
3 Εργοτέλης 16 Τρίκαλα
4 Αχαρναϊκός 15 Απόλλων Πόντου
5 Παναχαϊκή 14 Αιγινιακός
6 Βέροια 13 Παναιγιάλειος
7 Άρης 12 Αν. Καρδίτσας
8 Σπάρτη 11 ΟΦΗ
9 Δόξα Δράμας 10 Πανσερραϊκός
  –  18η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
2 Καραϊσκάκης 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
18 Καλλιθέα 3 Εργοτέλης
17 Απόλλων Λάρισας 4 Αχαρναϊκός
16 Τρίκαλα 5 Παναχαϊκή
15 Απόλλων Πόντου 6 Βέροια
14 Αιγινιακός 7 Άρης
13 Παναιγιάλειος 8 Σπάρτη
12 Αν. Καρδίτσας 9 Δόξα Δράμας
11 ΟΦΗ 10 Πανσερραϊκός
  –  19η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 3 Εργοτέλης
4 Αχαρναϊκός 2 Καραϊσκάκης
5 Παναχαϊκή 18 Καλλιθέα
6 Βέροια 17 Απόλλων Λάρισας
7 Άρης 16 Τρίκαλα
8 Σπάρτη 15 Απόλλων Πόντου
9 Δόξα Δράμας 14 Αιγινιακός
10 Πανσερραϊκός 13 Παναιγιάλειος
11 ΟΦΗ 12 Αν. Καρδίτσας
  –  20η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
4 Αχαρναϊκός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
3 Εργοτέλης 5 Παναχαϊκή
2 Καραϊσκάκης 6 Βέροια
18 Καλλιθέα 7 Άρης
17 Απόλλων Λάρισας 8 Σπάρτη
16 Τρίκαλα 9 Δόξα Δράμας
15 Απόλλων Πόντου 10 Πανσερραϊκός
14 Αιγινιακός 11 ΟΦΗ
13 Παναιγιάλειος 12 Αν. Καρδίτσας
  –  21η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 5 Παναχαϊκή
6 Βέροια 4 Αχαρναϊκός
7 Άρης 3 Εργοτέλης
8 Σπάρτη 2 Καραϊσκάκης
9 Δόξα Δράμας 18 Καλλιθέα
10 Πανσερραϊκός 17 Απόλλων Λάρισας
11 ΟΦΗ 16 Τρίκαλα
12 Αν. Καρδίτσας 15 Απόλλων Πόντου
13 Παναιγιάλειος 14 Αιγινιακός
  –  22η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
6 Βέροια 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
5 Παναχαϊκή 7 Άρης
4 Αχαρναϊκός 8 Σπάρτη
3 Εργοτέλης 9 Δόξα Δράμας
2 Καραϊσκάκης 10 Πανσερραϊκός
18 Καλλιθέα 11 ΟΦΗ
17 Απόλλων Λάρισας 12 Αν. Καρδίτσας
16 Τρίκαλα 13 Παναιγιάλειος
15 Απόλλων Πόντου 14 Αιγινιακός
  –  23η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 7 Άρης
8 Σπάρτη 6 Βέροια
9 Δόξα Δράμας 5 Παναχαϊκή
10 Πανσερραϊκός 4 Αχαρναϊκός
11 ΟΦΗ 3 Εργοτέλης
12 Αν. Καρδίτσας 2 Καραϊσκάκης
13 Παναιγιάλειος 18 Καλλιθέα
14 Αιγινιακός 17 Απόλλων Λάρισας
15 Απόλλων Πόντου 16 Τρίκαλα
  –  24η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
8 Σπάρτη 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
7 Άρης 9 Δόξα Δράμας
6 Βέροια 10 Πανσερραϊκός
5 Παναχαϊκή 11 ΟΦΗ
4 Αχαρναϊκός 12 Αν. Καρδίτσας
3 Εργοτέλης 13 Παναιγιάλειος
2 Καραϊσκάκης 14 Αιγινιακός
18 Καλλιθέα 15 Απόλλων Πόντου
17 Απόλλων Λάρισας 16 Τρίκαλα
  –  25η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 9 Δόξα Δράμας
10 Πανσερραϊκός 8 Σπάρτη
11 ΟΦΗ 7 Άρης
12 Αν. Καρδίτσας 6 Βέροια
13 Παναιγιάλειος 5 Παναχαϊκή
14 Αιγινιακός 4 Αχαρναϊκός
15 Απόλλων Πόντου 3 Εργοτέλης
16 Τρίκαλα 2 Καραϊσκάκης
17 Απόλλων Λάρισας 18 Καλλιθέα
  –  26η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
10 Πανσερραϊκός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
9 Δόξα Δράμας 11 ΟΦΗ
8 Σπάρτη 12 Αν. Καρδίτσας
7 Άρης 13 Παναιγιάλειος
6 Βέροια 14 Αιγινιακός
5 Παναχαϊκή 15 Απόλλων Πόντου
4 Αχαρναϊκός 16 Τρίκαλα
3 Εργοτέλης 17 Απόλλων Λάρισας
2 Καραϊσκάκης 18 Καλλιθέα
  –  27η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 11 ΟΦΗ
12 Αν. Καρδίτσας 10 Πανσερραϊκός
13 Παναιγιάλειος 9 Δόξα Δράμας
14 Αιγινιακός 8 Σπάρτη
15 Απόλλων Πόντου 7 Άρης
16 Τρίκαλα 6 Βέροια
17 Απόλλων Λάρισας 5 Παναχαϊκή
18 Καλλιθέα 4 Αχαρναϊκός
3 Εργοτέλης 2 Καραϊσκάκης
  –  28η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
12 Αν. Καρδίτσας 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
11 ΟΦΗ 13 Παναιγιάλειος
10 Πανσερραϊκός 14 Αιγινιακός
9 Δόξα Δράμας 15 Απόλλων Πόντου
8 Σπάρτη 16 Τρίκαλα
7 Άρης 17 Απόλλων Λάρισας
6 Βέροια 18 Καλλιθέα
5 Παναχαϊκή 2 Καραϊσκάκης
4 Αχαρναϊκός 3 Εργοτέλης
  –  29η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 13 Παναιγιάλειος
14 Αιγινιακός 12 Αν. Καρδίτσας
15 Απόλλων Πόντου 11 ΟΦΗ
16 Τρίκαλα 10 Πανσερραϊκός
17 Απόλλων Λάρισας 9 Δόξα Δράμας
18 Καλλιθέα 8 Σπάρτη
2 Καραϊσκάκης 7 Άρης
3 Εργοτέλης 6 Βέροια
5 Παναχαϊκή 4 Αχαρναϊκός
  –  30η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
14 Αιγινιακός 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
13 Παναιγιάλειος 15 Απόλλων Πόντου
12 Αν. Καρδίτσας 16 Τρίκαλα
11 ΟΦΗ 17 Απόλλων Λάρισας
10 Πανσερραϊκός 18 Καλλιθέα
9 Δόξα Δράμας 2 Καραϊσκάκης
8 Σπάρτη 3 Εργοτέλης
7 Άρης 4 Αχαρναϊκός
6 Βέροια 5 Παναχαϊκή
  –  31η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 15 Απόλλων Πόντου
16 Τρίκαλα 14 Αιγινιακός
17 Απόλλων Λάρισας 13 Παναιγιάλειος
18 Καλλιθέα 12 Αν. Καρδίτσας
2 Καραϊσκάκης 11 ΟΦΗ
3 Εργοτέλης 10 Πανσερραϊκός
4 Αχαρναϊκός 9 Δόξα Δράμας
5 Παναχαϊκή 8 Σπάρτη
7 Άρης 6 Βέροια
  –  32η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
16 Τρίκαλα 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
15 Απόλλων Πόντου 17 Απόλλων Λάρισας
14 Αιγινιακός 18 Καλλιθέα
13 Παναιγιάλειος 2 Καραϊσκάκης
12 Αν. Καρδίτσας 3 Εργοτέλης
11 ΟΦΗ 4 Αχαρναϊκός
10 Πανσερραϊκός 5 Παναχαϊκή
9 Δόξα Δράμας 6 Βέροια
8 Σπάρτη 7 Άρης
  –  33η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
1 ΑΟΧ Κισσαμικός 17 Απόλλων Λάρισας
18 Καλλιθέα 16 Τρίκαλα
2 Καραϊσκάκης 15 Απόλλων Πόντου
3 Εργοτέλης 14 Αιγινιακός
4 Αχαρναϊκός 13 Παναιγιάλειος
5 Παναχαϊκή 12 Αν. Καρδίτσας
6 Βέροια 11 ΟΦΗ
7 Άρης 10 Πανσερραϊκός
9 Δόξα Δράμας 8 Σπάρτη
  –  34η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)
18 Καλλιθέα 1 ΑΟΧ Κισσαμικός
17 Απόλλων Λάρισας 2 Καραϊσκάκης
16 Τρίκαλα 3 Εργοτέλης
15 Απόλλων Πόντου 4 Αχαρναϊκός
14 Αιγινιακός 5 Παναχαϊκή
13 Παναιγιάλειος 6 Βέροια
12 Αν. Καρδίτσας 7 Άρης
11 ΟΦΗ 8 Σπάρτη
10 Πανσερραϊκός 9 Δόξα Δράμας

YellowRadio.gr

Το ειδησεογραφικό Site για τους Αρειανούς. Από οπαδούς για οπαδούς!

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button