Βόλεϊ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της Volley League Γυναικών και της Pre League Ανδρών.

Η ομάδα Γυναικών του Άρη, μετά την άνετη νίκη της επί του Αίαντα Ευόσμου με 3-0 σετ, δοκιμάζεται το Σάββατο 4/12 στις 18:00 στη Μίκρα κόντρα στον ΠΑΟΚ. Οι Άνδρες του συλλόγου ταξιδεύουν στην Κατερίνη, όπου αντιμετωπίζουν, επίσης στις 18:00, τον Πιερικό.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

Volley League Γυναικών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 13.00: Α.Π.Σ. Αίας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: ΣΙδηράς, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Λάμπρου.

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ονόπας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Καλούδας, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Καστάνη.

Μίκρας 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Α. Φώτσης 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Φραγκάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Σταθοπούλου Μ., Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο.Φ. Πορφυράς
Διαιτητές: Πρεντζάς, Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σαμοθράκης, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Γ. Γεννηματάς 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Νικάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργοπούλος, Επόπτες: Μουζακίτη, Ανδρέου, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Στ. Καλαϊτζής 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μενεσλής, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Γραμματεία: Πασπάλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Ισκάς, Κατσιούλης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Παπαχρήστου, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

YellowRadio.gr

Yellow Radio FM 101.7, το ραδιόφωνο στην πρώτη γραμμή της ενημέρωσης! Το ραδιόφωνο που τολμάει να συγκρουστεί!

Leave a Reply

Η ηλεκτρονική σας διεύθυνση δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button